PHARMASI MELATONIN - 24 stripů v balení 100% přírodní, v ústech lehce rozpustné bylinné proužky, vyvinuté pro snadné usnutí, klidný a nerušený spánek.

SKLADEM


99 Kč/balení

NEMŮŽETE USNOUT, TRPÍTE NESPAVOSTÍ, JE VÁŠ SPÁNEK NEKVALITNÍ?


PHARMASI MELATONIN jsou 100% přírodní, v ústech lehce rozpustné bylinné proužky, vyvinuté pro snadné usnutí, klidný a nerušený spánek.


Spánek je pro lidské zdraví mimořádně důležitý a jeho nedostatek či špatná kvalita mohou mít na organismus dalekosáhlé následky. Hodně lidí trpí v dnešní době poruchami spánku. Důvody pro to mohou být různé. Nejčastější příčinou těchto potíží je úzkost ze stresu či nervozity. Následují obavy, že ráno budete vstávat nevyspalí a bez energie, což situaci ještě zhoršuje. Tento bludný kruh je vyčerpávající a frustrující. Přirozeným a efektivním řešením jsou Pharmasi Melatonin Strips.

JAK PHARMASI MELATONIN FUNGUJÍ?


Melatonin je přírodní hormon regulující pomyslné lidské biologické hodiny. Hormon se začíná uvolňovat za šera z epifýzy. Jeho koncentrace je v noci 10x vyšší než ve dne a kulminuje kolen 4. hodiny ranní. S narůstajícím věkem se schopnost tvorby melatoninu snižuje. To je důvodem častých problémů s nespavostí u starších lidí.
Pharmasi Melatonin Strips jsou přírodním přípravkem obsahujícím výtažky ze směsi bylin podporujících přirozenou tvorbu melatoninu. Další účinné látky pak celkově zklidňují organismus (krevní tlak a srdeční tep), čímž napomůžou k snazšímu usínání.

JAK SE PHARMASI MELATONIN POUŽÍVAJÍ?

Vždy cca hodinu před spaním užijte 1, v krajním případě 2 proužky. Nechte je volně rozpustit na jazyku a zapijte sklenicí vody.
Jedno balení Pharmasi Melatonin obsahuje 24 ks proužků v malém, praktickém a diskrétním pouzdře.

UPOZORNĚNÍ: Pharmasi Melatonin by neměly užívat děti mladší 3 let, těhotné a kojící ženy. Užití je možné jen v době plánovaného spánku.
Jedná se o výživový doplněk, který není náhradou pestré a vyvážené stravy.
Pharmasi SLIM
PŘEMÝŠLÍTE, JAK SE ZBAVIT NADVÁHY JEDNOU PROVŽDY?
Řešením je skutečně účinný přípravek pro efektivní a zdravé hubnutí. Jedná se o ústní proužky Pharmasi SLIM. Je jich složení je na 100% přírodní bázi bez jakékoliv chemie. Užívání je zcela bezpečné a bez nežádoucích vedlejších účinků na lidské zdraví. Užívání ústních pásků je výrazně jednodušší a diskrétnější než u klasických tablet.
Pharmasi SLIM pro snadné hubnutí
Pharmasi SNORING
DOPŘEJTE SI KLIDNÉ NOCI BEZ OTRAVNÉHO CHRÁPÁNÍ!
Přírodní přípravek pro řešení chrápání. Každý pásek obsahuje unikátní vzorec postupného uvolňování bylinných extraktů, které vytváří pomyslný potah a snižují vibrace měkkých tkání, které způsobují chrápání. Užití pásků je velmi jednoduché, bez vedlejších účinků a zajistí klid Vám i partnerovi.
Pharmasi SNORING proti chrápání
Pharmasi MAN
NEUVĚŘITELNÝ PŘÍVAL SEXUÁLNÍ ENERGIE!
100% přírodní ústní pásky Pharmasi MAN obsahují přírodní afrodiziaka způsobující vyšší sexuální energii, stimulují erekci a oddalují ejakulaci. Používání pásků Pharmasi MAN je jednoduché, zcela diskrétní a především bez vedlejších účinků jako bolest hlavy, pálení očí atd... Účinek nastupuje až 7x rychleji než u pilulek.
Pharmasi MAN pro podporu erekce
Pharmasi MULTIVITAMIN
POZITIVNÍ ÚČINKY NA CELÝ ORGANISMUS!
Lehce rozpustné ústní pásky Pharmasi MULTIVITAMIN poskytují tělu širokou paletu vitaminů a minerálů, které náš organismus potřebuje pro svou fyzickou a duševní výkonnost, silný imunitní systém, stabilní psychiku a normální průběh nesčetných tělesných funkcí. Velmi praktické a diskrétní pouzdro pro použití kdykoli a kdekoli.
Pharmasi MULTIVITAMIN pro stálé zdraví
Pharmasi NYMPHE
PRO ZLEPŠENÍ SEXUÁLNÍHO ŽIVOTA ŽENY
Celosvětově velmi oblíbený přípravek pro ženy, které touží po zvýšení libida, hormonální rovnováze, větším požitku ze sexu a snazším dosažením orgasmu. Pharmasi Nymphe jsou přírodní, zcela bezpečné, bez jakýchkoli vedlejších účinků. Ddají energii a chuť na sex zcela přirozeně a diskrétně. Zajistí a výrazně vylepší sexuální zdraví žen každého věku.
Pharmasi NYMPHE pro zlepšení sexuálního života ženy
Pharmasi QUIT
ZBAVTE SE ZÁVISLOSTI NA DRAHÉM A ŠKODLIVÉM KOUŘENÍ ZA 28 DNÍ!
Unikátní 28denní odvykací kúra pomocí 100% přírodních ústních pásků Pharmasi QUIT. Postupné, diskrétní, přirozené a bezpečné snižování závislosti na škodlivých a drahých cigaretách. Výzkumy prokázaly, že ústní pásky s cytisinem (výtažek z kořene zlatého deště) jsou účinnější než nikotinové náplasti, žvýkačky nebo tablety.
Pharmasi QUIT skoncujte s kouřením
Pharmasi FRESH
ZDRAVÉ DÁSNĚ A SVĚŽÍ DECH!
Pharmasi FRESH jsou v ústech lehce rozpustné tenké, bylinné pásky. Směs bylinných výtažků společně s karnitinem a koenzymem Q10 prokrvuje, zpevňuje a zklidňuje dásně a celkově tak zlepšuje jejich stav. Zároveň neutralizuje kyselé pH a nádherně ústa provoní svěží mentolovou vůní.
Pharmasi FRESH pro svěží dech
Pharmasi ANTIGAS
SKONCUJTE S PLYNATOSTÍ A NEPŘÍJEMNÝM NADÝMÁNÍM!
Pharmasi ANTIGAS jsou bylinné, v ústech lehce rozpustné ústní pásky. Jedná se o přírodní přípravek s obsahem kombinace extraktů z bylin, které uleví od příznaků zažívacích a střevních potíží - pocitu plnosti, nadýmání, křečí a bolestí břicha, pálení žáhy a dalších. Užití pásků Pharmasi ANTIGAS je velmi snadné, bezpečné a bez jakýchkoli vedlejších účinků.
Pharmasi ANTIGAS při nadýmáni a špatném trávení
Obchodní podmínky | Dodací podmínky | Reklamační formulář | Odstoupení od smlouvy | Kontakt