PHARMASI QUIT - 24 stripů v balení 100% přírodní, v ústech lehce rozpustné tenké proužky, pro zbavení se závislosti na drahém a škodlivém kouření.
Obvyklá odvykací kúra 28 dnů = 4 balení.

SKLADEM


99 Kč/balení

PŘEMÝŠLÍTE JAK PŘESTAT KOUŘIT JEDNOU PRO VŽDY?


Řešením je skutečně účinný přípravek pro efektivní odvykání kouření. Jedná se o ústní proužky Pharmasi Quit Strip. Jejich složení je na 100% přírodní bázi bez jakékoli chemie, užívání je zcela bezpečné, bez nežádoucích účinků na lidské zdraví. Užívání ústních pásků je navíc velmi jednoduché a účinné.
Neodkládejte své rozhodnutí a vyzkoušejte Pharmasi Quit Strip již nyní. Ve velmi krátké době budete překvapeni, že Vaše chuť na cigaretu postupně mizí a vy budete mít více energie, chuti do života a v neposlední řadě ušetříte nemalé částky, které jste dosud investovali do drahých cigaret.

Quit strip je 100% přírodní produkt bez jakéhokoliv obsahu nikotinu nebo chemikálií. Čistě přírodní pásky Vám pomohou skoncovat s kouřením. Vezměte si jeden proužek vždy, když pocítíte potřebu na cigaretu. Stačí jednoduše umístit proužek na jazyk a nechat jej zcela rozpustit.


Hlavní složkou pásků Quit strip je cytisin, výtažek ze semen stědřence odvislého, známého jako zlatý déšť. Tento extrakt ze zlatého deště se ve světě již běžně používá při odvykání kouření a závislosti na nikotinu. Nejnovější australské studie ukazují, že je v tom mnohem lepší a účinnější než nikotinové náplasti, žvýkačky nebo tablety. Cytisin se totiž váže v mozku na receptory, kam se běžně váže nikotin. Nikotinu je tak k receptorům zablokován přístup. Celý proces v mozku ve finále končí vyplavováním dopaminu, který způsobuje pocit štěstí. Podobně vyplavování dopaminu vyvolává i vykouřená cigareta. Zmíněné účinky ve výsledku způsobují, že potřeba zapálit si cigaretu se postupně snižuje.

PHARMASI QUIT STRIP

V ústech lehce rozpustné tenké proužky Vám zajistí:

Výrazné pokroky poznáte již po několika dnech, kdy se Vaše chuť na cigaretu sníží a v mnohých případech zmizí úplně.


Proužky Pharmasi Quit jsou formulovány tak, aby Vaše závislost na cigaretách zmizela během 28 dní. Dodržení předepsaného dávkování je jedním ze základních předpokladů úspěchu.

Den 1-3 1 pásek každé 2 hodiny max. 6 pásků denně
Den 4-12 1 pásek každé 2,5 hodiny max. 5 pásků denně
Den 13-16 1 pásek každé 3 hodiny max. 4 pásky denně
Den 17-20 1 pásek každé 4 hodiny max. 3 pásky denně
Den 21-28 dle potřeby 1 - 2 pásky denně

JAK SE PROUŽKY PHARMASI QUIT POUŽÍVAJÍ?


Každé balení obsahuje 24 tenkých, snadno rozpustných ústních proužků v malém praktickém pouzdru, které můžete mít vždy u sebe.

Proužky Pharmasi Quit jsou spolehlivým řešením ve Vašem boji s kouřením. V případě chuti na cigaretu umístíte na jazyk malý proužek, který potlačí Vaši potřebu kouřit.

Co následuje?


Rychlá a bezpečná úleva od potřeby kouřit. Zlepšení psychické a fyzické výkonnosti. Postupné, diskrétní, přirozené a bezpečné snižování závislosti na škodlivých a drahých cigaretách.


UPOZORNĚNÍ: Přípravek PHARMASI QUIT je potravinovým doplňkem.

Pharmasi SLIM
PŘEMÝŠLÍTE, JAK SE ZBAVIT NADVÁHY JEDNOU PROVŽDY?
Řešením je skutečně účinný přípravek pro efektivní a zdravé hubnutí. Jedná se o ústní proužky Pharmasi SLIM. Je jich složení je na 100% přírodní bázi bez jakékoliv chemie. Užívání je zcela bezpečné a bez nežádoucích vedlejších účinků na lidské zdraví. Užívání ústních pásků je výrazně jednodušší a diskrétnější než u klasických tablet.
Pharmasi SLIM pro snadné hubnutí
Pharmasi SNORING
DOPŘEJTE SI KLIDNÉ NOCI BEZ OTRAVNÉHO CHRÁPÁNÍ!
Přírodní přípravek pro řešení chrápání. Každý pásek obsahuje unikátní vzorec postupného uvolňování bylinných extraktů, které vytváří pomyslný potah a snižují vibrace měkkých tkání, které způsobují chrápání. Užití pásků je velmi jednoduché, bez vedlejších účinků a zajistí klid Vám i partnerovi.
Pharmasi SNORING proti chrápání
Pharmasi MAN
NEUVĚŘITELNÝ PŘÍVAL SEXUÁLNÍ ENERGIE!
100% přírodní ústní pásky Pharmasi MAN obsahují přírodní afrodiziaka způsobující vyšší sexuální energii, stimulují erekci a oddalují ejakulaci. Používání pásků Pharmasi MAN je jednoduché, zcela diskrétní a především bez vedlejších účinků jako bolest hlavy, pálení očí atd... Účinek nastupuje až 7x rychleji než u pilulek.
Pharmasi MAN pro podporu erekce
Pharmasi MULTIVITAMIN
POZITIVNÍ ÚČINKY NA CELÝ ORGANISMUS!
Lehce rozpustné ústní pásky Pharmasi MULTIVITAMIN poskytují tělu širokou paletu vitaminů a minerálů, které náš organismus potřebuje pro svou fyzickou a duševní výkonnost, silný imunitní systém, stabilní psychiku a normální průběh nesčetných tělesných funkcí. Velmi praktické a diskrétní pouzdro pro použití kdykoli a kdekoli.
Pharmasi MULTIVITAMIN pro stálé zdraví
Pharmasi NYMPHE
PRO ZLEPŠENÍ SEXUÁLNÍHO ŽIVOTA ŽENY
Celosvětově velmi oblíbený přípravek pro ženy, které touží po zvýšení libida, hormonální rovnováze, větším požitku ze sexu a snazším dosažením orgasmu. Pharmasi Nymphe jsou přírodní, zcela bezpečné, bez jakýchkoli vedlejších účinků. Ddají energii a chuť na sex zcela přirozeně a diskrétně. Zajistí a výrazně vylepší sexuální zdraví žen každého věku.
Pharmasi NYMPHE pro zlepšení sexuálního života ženy
Pharmasi FRESH
ZDRAVÉ DÁSNĚ A SVĚŽÍ DECH!
Pharmasi FRESH jsou v ústech lehce rozpustné tenké, bylinné pásky. Směs bylinných výtažků společně s karnitinem a koenzymem Q10 prokrvuje, zpevňuje a zklidňuje dásně a celkově tak zlepšuje jejich stav. Zároveň neutralizuje kyselé pH a nádherně ústa provoní svěží mentolovou vůní.
Pharmasi FRESH pro svěží dech
Pharmasi ANTIGAS
SKONCUJTE S PLYNATOSTÍ A NEPŘÍJEMNÝM NADÝMÁNÍM!
Pharmasi ANTIGAS jsou bylinné, v ústech lehce rozpustné ústní pásky. Jedná se o přírodní přípravek s obsahem kombinace extraktů z bylin, které uleví od příznaků zažívacích a střevních potíží - pocitu plnosti, nadýmání, křečí a bolestí břicha, pálení žáhy a dalších. Užití pásků Pharmasi ANTIGAS je velmi snadné, bezpečné a bez jakýchkoli vedlejších účinků.
Pharmasi ANTIGAS při nadýmáni a špatném trávení
Pharmasi MELATONIN
RYCHLÉ USÍNÁNÍ A KLIDNÝ SPÁNEK PO CELOU NOC
Bylinné ústní pásky Pharmasi MELATONIN zajistí rychlé a snadné usínání a kvalitní spánek po celou noc. Jedinečná kombinace bylinných extraktů sníží krevní tlak a srdeční tep, celkově zklidní organismus a potlačí tak problémy s usínáním a se spaním. Použití je velmi snadné a bezpečné a nemá žádné vedlejší účinky.
Pharmasi MELATONIN pro lepší usínání
Obchodní podmínky | Dodací podmínky | Reklamační formulář | Odstoupení od smlouvy | Kontakt