PHARMASI SLIM - 24 stripů v balení 100% přírodní, v ústech lehce rozpustné tenké proužky, které fungují na každého - muže i ženy

SKLADEM


99 Kč/balení

DOSTANOU VÁS DO FORMY, SNADNO A RYCHLE

PHARMASI SLIM - 100% přírodní, v ústech lehce rozpustné tenké proužky, které fungují na každého - muže i ženy


PŘEMÝŠLÍTE, JAK SE ZBAVIT NADVÁHY JEDNOU PRO VŽDY?


Řešením je skutečně účinný přípravek pro efektivní a zdravé hubnutí. Jedná se o ústní proužky Pharmasi Slim. Jejich složení je na 100% přírodní bázi bez jakékoli chemie, užívání je zcela bezpečné, bez nežádoucích účinků na lidské zdraví. Užívání ústních pásků je navíc daleko jednodušší a příjemnější než u klasických tablet.
Neodkládejte své rozhodnutí a vyzkoušejte Pharmasi Slim již nyní. Ve velmi krátké době budete překvapeni, že Vaše postava je mnohem štíhlejší, vzhled atraktivnější, Vy máte více energie a chuti do života.

Základní účinnou složkou Pharmasi Slim je GUARANA extrakt.CO JE GUARANA?

Guarana jsou semena tropického keře Paulinie nápojné, jejímž domovem jsou amazonské pralesy. Extrakt z guarany je od nepaměti znám svými blahodárnými účinky na lidský organismus:

JAK FUNGUJÍ PROUŽKY PHARMASI SLIM?


Jedním z faktorů, které přispívají ke zpomalení hubnutí, je každodenní potřeba malé svačiny nebo snacků mezi pravidelnými jídly. Proužek Pharmasi Slim Vám pomůže potlačit chuť k jídlu, snadno a bez nervozity tak překlenete dobu do dalšího plánovaného jídla. Proužky jsou speciálně formulovány tak, aby potlačily Vaši chuť k jídlu, když cítíte potřebu na svačinu, nebo dostanete chuť na sladké. Vezměte si proužek kdykoliv a kdekoliv a sledujte, jak Vaše potřeba mizí.

Proužky obsahují výtažek guarany a jejich užití má na Váš organismus veškeré výše uvedené příznivé účinky. Každé balení obsahuje 24 tenkých, snadno rozpustných ústních proužků v malém praktickém pouzdru, které můžete mít vždy u sebe.


JAK SE PHARMASI SLIM PROUŽKY POUŽÍVAJÍ?

Pokud se snažíte zhubnout nebo si udržet váhu, tak dobře nastavený jídelníček s pravidelnou stravou je nedílnou součástí celého procesu. Jeho porušování, přejídání se a nepravidelné svačiny jsou jedním z hlavních faktorů, který přispívá k nárůstu tělesné hmotnosti. Proužky Pharmasi Slim jsou spolehlivým řešením. V případě chuti umístíte na jazyk malý proužek, který potlačí chuť k jídlu, což Vám umožní snadno vydržet do dalšího plánovaného jídla.
Mějte svůj balíček proužků stále po ruce. Vezměte si jeden proužek vždy, když pocítíte potřebu na neplánovanou svačinu nebo snack. Stačí jednoduše umístit proužek na jazyk a nechat jej zcela rozpustit.


Špatná psychika

Srdeční problémy

Malátnost a únava

Zažívací potíže

Omezená hybnost

Bolesti kloubů

Cukrovka

Vysoký
tlak

Co následuje?

Rychlá a bezpečná úleva od nežádoucího hladu. Příval energie ke zlepšení psychické a fyzické výkonnosti. Postupné, diskrétní, přirozené a bezpečné snižování nadváhy bez pocitu hladovění a jo-jo efektu.

UPOZORNĚNÍ: Přípravek PHARMASI SLIM je potravinovým doplňkem, v žádném případě nemůže nahradit pestrou a vyváženou stravu.
Pharmasi SNORING
DOPŘEJTE SI KLIDNÉ NOCI BEZ OTRAVNÉHO CHRÁPÁNÍ!
Přírodní přípravek pro řešení chrápání. Každý pásek obsahuje unikátní vzorec postupného uvolňování bylinných extraktů, které vytváří pomyslný potah a snižují vibrace měkkých tkání, které způsobují chrápání. Užití pásků je velmi jednoduché, bez vedlejších účinků a zajistí klid Vám i partnerovi.
Pharmasi SNORING proti chrápání
Pharmasi MAN
NEUVĚŘITELNÝ PŘÍVAL SEXUÁLNÍ ENERGIE!
100% přírodní ústní pásky Pharmasi MAN obsahují přírodní afrodiziaka způsobující vyšší sexuální energii, stimulují erekci a oddalují ejakulaci. Používání pásků Pharmasi MAN je jednoduché, zcela diskrétní a především bez vedlejších účinků jako bolest hlavy, pálení očí atd... Účinek nastupuje až 7x rychleji než u pilulek.
Pharmasi MAN pro podporu erekce
Pharmasi MULTIVITAMIN
POZITIVNÍ ÚČINKY NA CELÝ ORGANISMUS!
Lehce rozpustné ústní pásky Pharmasi MULTIVITAMIN poskytují tělu širokou paletu vitaminů a minerálů, které náš organismus potřebuje pro svou fyzickou a duševní výkonnost, silný imunitní systém, stabilní psychiku a normální průběh nesčetných tělesných funkcí. Velmi praktické a diskrétní pouzdro pro použití kdykoli a kdekoli.
Pharmasi MULTIVITAMIN pro stálé zdraví
Pharmasi NYMPHE
PRO ZLEPŠENÍ SEXUÁLNÍHO ŽIVOTA ŽENY
Celosvětově velmi oblíbený přípravek pro ženy, které touží po zvýšení libida, hormonální rovnováze, větším požitku ze sexu a snazším dosažením orgasmu. Pharmasi Nymphe jsou přírodní, zcela bezpečné, bez jakýchkoli vedlejších účinků. Ddají energii a chuť na sex zcela přirozeně a diskrétně. Zajistí a výrazně vylepší sexuální zdraví žen každého věku.
Pharmasi NYMPHE pro zlepšení sexuálního života ženy
Pharmasi QUIT
ZBAVTE SE ZÁVISLOSTI NA DRAHÉM A ŠKODLIVÉM KOUŘENÍ ZA 28 DNÍ!
Unikátní 28denní odvykací kúra pomocí 100% přírodních ústních pásků Pharmasi QUIT. Postupné, diskrétní, přirozené a bezpečné snižování závislosti na škodlivých a drahých cigaretách. Výzkumy prokázaly, že ústní pásky s cytisinem (výtažek z kořene zlatého deště) jsou účinnější než nikotinové náplasti, žvýkačky nebo tablety.
Pharmasi QUIT skoncujte s kouřením
Pharmasi FRESH
ZDRAVÉ DÁSNĚ A SVĚŽÍ DECH!
Pharmasi FRESH jsou v ústech lehce rozpustné tenké, bylinné pásky. Směs bylinných výtažků společně s karnitinem a koenzymem Q10 prokrvuje, zpevňuje a zklidňuje dásně a celkově tak zlepšuje jejich stav. Zároveň neutralizuje kyselé pH a nádherně ústa provoní svěží mentolovou vůní.
Pharmasi FRESH pro svěží dech
Pharmasi ANTIGAS
SKONCUJTE S PLYNATOSTÍ A NEPŘÍJEMNÝM NADÝMÁNÍM!
Pharmasi ANTIGAS jsou bylinné, v ústech lehce rozpustné ústní pásky. Jedná se o přírodní přípravek s obsahem kombinace extraktů z bylin, které uleví od příznaků zažívacích a střevních potíží - pocitu plnosti, nadýmání, křečí a bolestí břicha, pálení žáhy a dalších. Užití pásků Pharmasi ANTIGAS je velmi snadné, bezpečné a bez jakýchkoli vedlejších účinků.
Pharmasi ANTIGAS při nadýmáni a špatném trávení
Pharmasi MELATONIN
RYCHLÉ USÍNÁNÍ A KLIDNÝ SPÁNEK PO CELOU NOC
Bylinné ústní pásky Pharmasi MELATONIN zajistí rychlé a snadné usínání a kvalitní spánek po celou noc. Jedinečná kombinace bylinných extraktů sníží krevní tlak a srdeční tep, celkově zklidní organismus a potlačí tak problémy s usínáním a se spaním. Použití je velmi snadné a bezpečné a nemá žádné vedlejší účinky.
Pharmasi MELATONIN pro lepší usínání
Obchodní podmínky | Dodací podmínky | Reklamační formulář | Odstoupení od smlouvy | Kontakt