PHARMASI SNORING - 24 stripů v balení Přírodní, v ústech lehce rozpustné, bylinné pásky vyvinuté pro redukci chrápání.

SKLADEM


99 Kč/balení

KONEC CHRÁPÁNÍ! TICHÝ SPÁNEK PO CELOU NOC.


Pharmasi Snoring Strips jsou přírodní, v ústech lehce rozpustné, bylinné pásky vyvinuté pro redukci chrápání.


Chrápání každou noc ovlivňuje tisíce lidí. Pokud se chrápání nevěnuje pozornost, může ve skutečnosti dokonce ohrožovat zdraví a ničit vztahy. Chrápání může být způsobeno mnoha možnými příčinami. Obecně však chrápání způsobuje zúžení dýchacích cest. Dýchací cesty se zužují, protože jsou svaly v krku při spánku uvolněnější. Vdechovaný vzduch větší silou naráží na tkáně měkkého patra v ústech, což způsobuje vibrace, které vytvářejí chrápání.
Ústní pásky Pharmasi Snoring Strips jsou speciálně navrženy tak, že v zadní části krku vytvoří pomyslný film, který snižuje vibrace měkkých tkání v ústech, čímž řeší problém s chrápáním. Ústní proužky Pharmasi Snoring Strips obsahují mátový olej, vitamin E a sodné soli kyseliny hyaluronové, které pomáhají hydrataci tkáně a zlepšení proudění vzduchu v oblasti krku. Jsou ideálním řešením pro každého, kdo trpí chrápáním v poloze na zádech.

V neposlední řadě mají pásky Pharmasi Snoring Strips jemnou mátovou příchuť a zajistí při usínání příjemnou svěžest v ústech.Účinky pravidelného užívání Pharmasi Snoring Strips:JAK SE PHARMASI SNORING POUŽÍVAJÍ?

Pharmasi Snoring Strips obsahují pouze látky přírodního původu, neobsahují cukr ani alkohol. Jejich užívání není omezené a nemá žádné vedlejší účinky. Díky balení v malém, praktickém a diskrétním pouzdře je můžete mít s sebou kdekoli a kdykoli. Použití je navíc velice rychlé. Proužek umístěte na horní patro a nechte jen zvolna rozpustit.
Jedno balení Pharmasi Snoring obsahuje 24 ks proužků v malém, praktickém a diskrétním pouzdře.

UPOZORNĚNÍ: Přípravek Pharmasi Snoring je výživovým doplňkem, v žádném případě neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky.
Pharmasi SLIM
PŘEMÝŠLÍTE, JAK SE ZBAVIT NADVÁHY JEDNOU PROVŽDY?
Řešením je skutečně účinný přípravek pro efektivní a zdravé hubnutí. Jedná se o ústní proužky Pharmasi SLIM. Je jich složení je na 100% přírodní bázi bez jakékoliv chemie. Užívání je zcela bezpečné a bez nežádoucích vedlejších účinků na lidské zdraví. Užívání ústních pásků je výrazně jednodušší a diskrétnější než u klasických tablet.
Pharmasi SLIM pro snadné hubnutí
Pharmasi MAN
NEUVĚŘITELNÝ PŘÍVAL SEXUÁLNÍ ENERGIE!
100% přírodní ústní pásky Pharmasi MAN obsahují přírodní afrodiziaka způsobující vyšší sexuální energii, stimulují erekci a oddalují ejakulaci. Používání pásků Pharmasi MAN je jednoduché, zcela diskrétní a především bez vedlejších účinků jako bolest hlavy, pálení očí atd... Účinek nastupuje až 7x rychleji než u pilulek.
Pharmasi MAN pro podporu erekce
Pharmasi MULTIVITAMIN
POZITIVNÍ ÚČINKY NA CELÝ ORGANISMUS!
Lehce rozpustné ústní pásky Pharmasi MULTIVITAMIN poskytují tělu širokou paletu vitaminů a minerálů, které náš organismus potřebuje pro svou fyzickou a duševní výkonnost, silný imunitní systém, stabilní psychiku a normální průběh nesčetných tělesných funkcí. Velmi praktické a diskrétní pouzdro pro použití kdykoli a kdekoli.
Pharmasi MULTIVITAMIN pro stálé zdraví
Pharmasi NYMPHE
PRO ZLEPŠENÍ SEXUÁLNÍHO ŽIVOTA ŽENY
Celosvětově velmi oblíbený přípravek pro ženy, které touží po zvýšení libida, hormonální rovnováze, větším požitku ze sexu a snazším dosažením orgasmu. Pharmasi Nymphe jsou přírodní, zcela bezpečné, bez jakýchkoli vedlejších účinků. Ddají energii a chuť na sex zcela přirozeně a diskrétně. Zajistí a výrazně vylepší sexuální zdraví žen každého věku.
Pharmasi NYMPHE pro zlepšení sexuálního života ženy
Pharmasi QUIT
ZBAVTE SE ZÁVISLOSTI NA DRAHÉM A ŠKODLIVÉM KOUŘENÍ ZA 28 DNÍ!
Unikátní 28denní odvykací kúra pomocí 100% přírodních ústních pásků Pharmasi QUIT. Postupné, diskrétní, přirozené a bezpečné snižování závislosti na škodlivých a drahých cigaretách. Výzkumy prokázaly, že ústní pásky s cytisinem (výtažek z kořene zlatého deště) jsou účinnější než nikotinové náplasti, žvýkačky nebo tablety.
Pharmasi QUIT skoncujte s kouřením
Pharmasi FRESH
ZDRAVÉ DÁSNĚ A SVĚŽÍ DECH!
Pharmasi FRESH jsou v ústech lehce rozpustné tenké, bylinné pásky. Směs bylinných výtažků společně s karnitinem a koenzymem Q10 prokrvuje, zpevňuje a zklidňuje dásně a celkově tak zlepšuje jejich stav. Zároveň neutralizuje kyselé pH a nádherně ústa provoní svěží mentolovou vůní.
Pharmasi FRESH pro svěží dech
Pharmasi ANTIGAS
SKONCUJTE S PLYNATOSTÍ A NEPŘÍJEMNÝM NADÝMÁNÍM!
Pharmasi ANTIGAS jsou bylinné, v ústech lehce rozpustné ústní pásky. Jedná se o přírodní přípravek s obsahem kombinace extraktů z bylin, které uleví od příznaků zažívacích a střevních potíží - pocitu plnosti, nadýmání, křečí a bolestí břicha, pálení žáhy a dalších. Užití pásků Pharmasi ANTIGAS je velmi snadné, bezpečné a bez jakýchkoli vedlejších účinků.
Pharmasi ANTIGAS při nadýmáni a špatném trávení
Pharmasi MELATONIN
RYCHLÉ USÍNÁNÍ A KLIDNÝ SPÁNEK PO CELOU NOC
Bylinné ústní pásky Pharmasi MELATONIN zajistí rychlé a snadné usínání a kvalitní spánek po celou noc. Jedinečná kombinace bylinných extraktů sníží krevní tlak a srdeční tep, celkově zklidní organismus a potlačí tak problémy s usínáním a se spaním. Použití je velmi snadné a bezpečné a nemá žádné vedlejší účinky.
Pharmasi MELATONIN pro lepší usínání
Obchodní podmínky | Dodací podmínky | Reklamační formulář | Odstoupení od smlouvy | Kontakt